Koło i Proste Wnętrze: konkurs walentynkowy

Ledwo skończyliśmy objadać się pączkami (ja właśnie wsunęłam jeszcze jednego, który się ostał z wczoraj), a już pora szykować się na kolejną okazję – Walentynki. To już jutro. Macie jakieś plany? Ja tak – jutro moja córeczka będzie mieć swoją imprezę urodzinową, a więc na pewno będzie wesoło, będzie dużo zamieszania i dużo, dużo dzieci (a więc i sprzątania). Dla Was jednak mam zupełnie inną propozycję, związaną z designem, dobrą kuchnią, romantycznym nastrojem i z… świetnie zaprojektowaną łazienką!

Miło mi poinformować Was, że Proste Wnętrze oraz firma KOŁO (mówiłam, że w tym roku będę wspierać polskie marki i jak obiecałam tak też się dzieje) zawarły pakt współpracy. Z tej okazji i z okazji nadchodzących Walentynek mamy dla Was konkurs! Z nagrodami oczywiście. Zacznijmy od najprzyjemniejszych i najsmaczniejszych rzeczy.

Nagrodą w konkursie jest voucher o wartości 200 zł na kolację w jednej z najpiękniejszych restauracji Krakowa – Restauracji Plac Nowy 1. Jeśli jesteście fanami pięknego designu, dopieszczonych detali i minimalizmu w dobrym smaku – koniecznie musicie odwiedzić to miejsce. Na zachętę kilka zdjęć z Planu Nowego 1:

Voucher będzie do wykorzystania do końca kwietnia, a więc spokojnie macie czas, zwłaszcza jeśli już zaplanowaliście super niespodziankę dla swojej ukochanej osoby.

Na czym polegać będzie zabawa? Zapraszamy Was do salonu KOŁA w Modlniczce w ten weekend. Wystarczy, że odwiedzicie salon przy ulicy Handlowców 13 w Modlniczce koło Krakowa od teraz do niedzieli, zrobicie sobie tam ładne zdjęcie (może być selfie, może być łapka lub nóżka, może być nawet sam widok salonu – ważne żeby miejsce było rozpoznawalne) i umieścicie je z następującym hashtagiem: #jestemwkole na swoim profilu na facebooku, twiterze lub instagramie – a macie szansę wygrać nagrodę. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w poniedziałek. Spośród zamieszczonych fotek wybierzemy najciekawsze, najbardziej oryginalne lub najładniejsze. Ciekawy opis oprócz obowiązkowego hashtagu również nie zaszkodzi. Zapraszamy do udziału. Na pewno warto! I zobaczyć piękny salon w Modlniczce i zjeść smaczną kolację.

 

Regulamin konkursu:

  1. W dniach 13-15 lutego 2015 roku odwiedź salon KOŁA w Modlniczce.

  2. Wykonaj smartfonem zdjęcie przedstawiające Ciebie, kawałek Ciebie na tle salonu lub sam salon.

  3. Otaguj je #jestemwkole i wrzuć na swój profil społecznościowy na fejsbuku, twiterze lub instagramie. Zdjęcia można zamieszczać do dnia 15 lutego do godziny 23:59.

  4. W poniedziałek 16 lutego 2015 roku nastąpi rozstrzygnięcie konkursu, a więc wybór najciekawszego, najładniejszego i najbardziej oryginalnego dzieła. Jurorem będę ja (Maria Podobińska-Tuleja, Proste Wnętrze), a więc ekspert do ładnych wnętrz :) Informację o tym, kto wygrał znajdziecie na moim fanpejdżu na fejsbuku: https://www.facebook.com/prostewnetrze

  5. Organizatorem konkursu jest APP Proste Wnętrze Maria Podobińska-Tuleja. Fundatorem nagród firma KOŁO Sanitec Sp. z o.o..

  6. W konkursie może wziąć udział każdy, kto ukończył 16 lat.

  7. Poprzez wzięcie udziału w konkursie uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych na potrzeby konkursu.

 

Pozostałe kwestie nie zawarte w regulaminie podlegają Kodeksowi Cywilnemu (art. 919-921).

 

Zapraszamy! Naprawdę warto! :)

Maria Podobińska-Tuleja

cropped-proste_wnetrze_logo-011.jpg

#jestemwkole #konkurswalentynkowy #salonkolomodlniczka

Reklamy