O mnie

Nazywam się Maria Podobińska-Tuleja. Jestem absolwentką Politechniki Krakowskiej na Wydziale Inżynierii Lądowej oraz Szkoły Wnętrz i Przestrzeni w Krakowskich Szkołach Artystycznych.

Projektowanie wnętrz jest moją wielką pasją i sposobem na życie, który dopiero odkrywam, ale mam nadzieję, wypełni on mój zawodowy świat. Wiele lat pracowałam również jako inżynier budownictwa, dzięki czemu zagadnienia techniczne nie są mi straszne i obce.

Na tym blogu chciałam się podzielić z Wami zarówno moimi opiniami na temat wydarzeń ze świata designu, nowych produktów i technologii, jak i wiedzą, którą posiadam z zakresu urządzania pięknej  i funkcjonalnej przestrzeni.

Prywatnie jestem żoną mojego męża, mamą mojej córeczki i wielką miłośniczką sportu i zdrowego trybu życia. Uwielbiam spotkania i rozmowy z ludźmi oraz lubię uczyć się nowych rzeczy.

Jeśli macie pytania, lub nurtują Was jakieś kwestie, piszcie śmiało. Postaram się przygotować dla Was dedykowany artykuł. Zapraszam do częstego odwiedzania mojej strony.

maria.podobinska@prostewnetrze.pl

 

Maria Podobińska-Tuleja

cropped-proste_wnetrze_logo-011.jpg

Reklamy