Ranking Top 12 najciekawszych produktów roku 2014

17 grudnia. Już coraz bliżej do kolejnego roku. W tym, jak już wiece, wiele się działo w moim życiu. Tym razem jednak nie będę Was dziś zadręczać. Dziś będzie o designie, czyli o słowie, które stuka i puka do nas drzwiami i oknami z każdego czasopisma, portalu czy telewizji. Mam nadzieję, że jeszcze nie macie dość. W świecie designu bowiem w roku 2014 działo się bardzo wiele… i dzięki temu miałam o czym pisać. Na rynku pojawiło się dużo nowych produktów lub nawet całkiem świeżych marek, które szturmem zawładnęły naszymi sercami. Jako już zawodowy bloger ;) oraz projektant wnętrz, stykający się na co dzień z wszelkimi designerskimi nowinkami, miałam okazję obserwować jakie trendy są teraz promowane i co podoba się nabywcom. Dzięki temu zostałam poproszona przez portal myhome.pl o przygotowanie subiektywnego rankingu najbardziej designerskich produktów roku 2014. Na początku miało ich być tylko 10, jednak podczas tworzenia rankingu zdecydowałam, że to znacznie za mało. Na mojej liście znalazło się aż 12 przedmiotów. Przyznam się, że sprytnie przemyciłam ich trochę więcej, a cenzura myhome.pl tego nie wychwyciła, więc dobra nasza :)

top12_najlepsze_produkty_roku_2014

Jeśli jesteście ciekawi, co ciekawego powstało w roku 2014, a także czy mieliście okazję dotrzeć do tych samych projektów, produktów czy informacji o trendach, co ja – zapraszam Was na bloga myhome.pl do przeczytania mojego rankingu. Tu na razie nie zdradzę ani rąbka tajemnicy. Podam Wam za to link do artykułu, który znajdziecie tutaj:

RANKING NAJCIEKAWSZYCH DESIGNERSKICH PRODUKTÓW ROKU 2014

Miłej lektury. Jestem ciekawa Waszych opinii. Czy o czymś zapomniałam, a może jakiś produkt znalazł się na liście, a nie koniecznie przypadł Wam do gustu? Czekam na Wasze komentarze.

Maria Podobińska-Tuleja

cropped-proste_wnetrze_logo-011.jpg

#blogmyhome #rankingnajciekawszychdesignerskichproduktow2014 #ciekawedesignerskieprodukty

Reklamy