„Co zrobisz z tą ścianą? – bezpłatny webinar dla projektantów wnętrz

Wertując fejsbuka znalazłam ciekawą akcję skierowaną do projektantów wnętrz. To sprawdzony fakt – aby być projektantem wnętrz trzeba się uczyć. Każdego dnia! Dlatego właśnie dołączam się do promocji pewnego szkolenia on-line.

Czy czasami przytłacza Cię różnorodność produktów dekoracyjnych? Ich rosnąca liczba, możliwości zastosowania i łączenia, a do tego inwestorzy – często niezdecydowani, ale wymagający.

Oryginalnie i odważnie urządzone wnętrza potrafią wywołać burzliwą dyskusję. Tym bardziej, jeśli projekty kryją wiele mankamentów, a sami eksperci mają odmienne zdania na temat najlepszych rozwiązań. Taki właśnie będzie webinar, który przygotowujemy – inspirujący dla tych, którzy na co dzień inspirują innych.

Na żywo w Internecie z czatem, żebyś mógł wypowiedzieć się na temat tego, co zobaczysz i usłyszysz od zaproszonych do studia architektów i moderatorki spotkania, na co dzień prowadzącej blog Apetyczne Wnętrze. Tematem debaty będą zdjęcia prezentujące dobre i złe przykłady aranżacji wnętrz.

unnamed (1)

Webinaria to nowoczesne narzędzie komunikacji i szkoleń. Tym razem, projektanci wnętrz będą mogli doświadczyć wirtualnej przygody z tym niesamowitym rozwiązaniem. Tematem przewodnim spotkania „Co zrobisz z tą ścianą?” będzie zastosowanie efektów ekskluzywnych dekoracji ścian w różnych przestrzeniach.

Webinar realizowany w formie wideo i live streamingu , w specjalnym studiu dedykowanym do takich produkcji, ma zachęcić architektów do aktywnego udziału w debacie i dostarczyć dużą dawkę praktycznej wiedzy i emocji. Dodatkowo, każdy uczestnik będzie mógł wziąć udział w czacie, który będzie towarzyszyć transmisji.

Tematem debaty będą zdjęcia prezentujące dobre i złe przykłady aranżacji wnętrz. Zadaniem gości w studio będzie ich analiza. Webinar odbędzie się w drugim tygodniu grudnia, a sami internauci podczas rejestracji, wybiorą najlepszy termin jego realizacji (dzień tygodnia i godzinę).

Mała zajawka webinaru i formularz zgłoszeniowy znajdziecie tutaj: http://www.lakma.tvip.pl/

Ja się zapisałam.

Maria Podobińska-Tuleja

cropped-proste_wnetrze_logo-011.jpg

#szkoleniedlaprojektowantowwnetrz #projektsciany #jakwykonczycsciane

Reklamy