Międzynarodowe Targi Wyposażenia i Wykończenia Wnętrz – Interiors Design Warsaw 2014

Warsaw Build 2014Otwieram nowy cykl postów, w których będę Was informować o nadchodzących wydarzeniach ze świata designu – targach, konferencjach, warsztatach, szkoleniach. Będą one dedykowane nie tylko dla architektów wnętrz, ale również dla pasjonatów pięknych mebli, przedmiotów, nowoczesnych technologii i innych designerskich różności. Na większość wydarzeń planuję oczywiście się wybrać, aby być na bieżąco z wnętrzarskimi nowinkami i aby móc Wam o nich opowiedzieć.

Niezmiernie cieszy mnie… nadchodząca jesień. Oj będzie się działo w naszym pięknym kraju. Powoli mój kalendarza zapełnia się imprezami, w których koniecznie chcę wziąć udział. Zaczynam. Opisuję.

WARSAW BUILD 2014 

MIĘDZYNARODOWE TARGI BUDOWLANE I WNĘTRZARSKIE W WARSZAWIE.

interiors-design

Kiedy? 18-20 września 2014 roku w godzinach od 10:00 do 17:00 każdego dnia.

Gdzie? W Warszawskim Centrum Expo XXI przy ulicy Ignacego Prądzyńskiego w Warszawie.

Targi podzielone będą na bloki tematyczne: Budowa i konstrukcja, Projektowanie i Wnętrza, Okna i Drzwi. Mnie oczywiście interesują wnętrza, wnętrza i jeszcze raz wnętrza, ale być może zaglądnę też na inne stoiska, w końcu ze mnie inżynier budowlaniec jest, więc nie zaszkodzi poszerzyć wiedzy również z tej dziedziny, o ile starczy mi na to czasu.

Tegoroczna edycja Interiors Design Warsaw 2014 – Międzynarodowych Targów Wyposażenia i Wykończenia Wnętrz będzie już drugą z kolei. Targi są specjalnie skierowane do firm z branży wnętrzarskiej. Zostaną podczas nich pokazane najnowsze trendy, technologie, produkty i usługi. Nie zabraknie również nowoczesnych rozwiązań wzornictwa przemysłowego. Tematy jakie zostaną zaprezentowane podczas wydarzenia to: wnętrza i wzornictwo, tekstylia dekoracyjne, podłogi, schody i poręcze, wykończenie wnętrz, farby i pokrycia, ceramika, kamień, wyposażenie łazienek. Już widzę siebie z ogromną walizką materiałów, które będę musiała przewieźć z powrotem przez pół Polski. Już cieszę się na samą myśl o tym.

Bilety i godziny otwarcia:

Targi można odwiedzić zupełnie za darmo, wystarczy się zarejestrować na stronie internetowej, następnie otrzymuje się kod uprawniający do wejścia na imprezę. Jeśli zapomnicie się zarejestrować on-line, rejestracji możecie dokonać jeszcze na miejscu. W przypadku, gdy nie chcecie tego robić, czeka Was opłata za wstęp w wysokości 50 zł.

Czwartek oraz piątek przeznaczone są dla profesjonalistów. W sobotę Targi z przyjemnością powitają wszelką chętną je odwiedzić publiczność.

Wszelkie informacje i możliwość rejestracji znajdziecie na stronie http://warsawbuild.pl/.

Maria Podobińska-Tuleja

cropped-proste_wnetrze_logo-011.jpg

Reklamy