Must have. Fancy Lights.

Zainspirowana rubryką w NOWYM MAGAZYNIE postanowiłam stworzyć cykl artykułów pt. tytułem MUST HAVE. Każdego dnia odnajduję gdzieś przepiękne przedmioty, które sama chętnie bym nabyła na własność lub przynajmniej umieściła w jakimś swoim projekcie.

Zdjęcie ze strony Cotton Ball Lights

Zdjęcie ze strony Cotton Ball Lights

Fancy lights, cotton light balls, świecące kolorowe kuleczki. Tak, tak, tak. Gdy tylko je zobaczyłam od razu pomyślałam, że doskonale się sprawdzą w pokoju dziecięcym mojej córeczki. I tak też się stało. Przepiękna girlanda z kulek w kolorystyce naszego pokoju dziecięcego zawisła na szafie, a jej nastrojowe światło towarzyszy nam każdego dnia podczas wieczornego czytania bajek.

Producentów owych lampek jest mnóstwo. Moje osobiste pochodzą ze sklepu Little Room i wyprodukowane są przez Cotton Ball Lights. Gorąco polecam. Sklep znajduje się w Warszawie, jednak posiada opcję zakupów internetowych, a więc lampy dostępne są wszędzie.

Z lampkami spotkałam się również na Targach Dobrego Wnętrza. Zostały one zaprezentowane przez Creme de la creme, krakowski sklep z różnościami do wnętrz, znajdujący się przy ulicy Józefa 5. Creme ma w ofercie lampki francuskiej firmy la case de cousin paul. Gotowe girlandy można kupić w oryginalnych kompozycjach kolorystycznych. Wkrótce sklep zamierza rozszerzyć swoją ofertę o „bawełniane kulki” do zastosowania na zewnątrz, a więc do przyozdobienia naszych balkonów i ogrodów oraz o możliwość tworzenia zestawów według własnych pomysłów.

Mimo iż kuleczki pojawiły się na naszym rynku już kilka lat temu, są dalej modne i niezmiennie zachwycają swoim urokiem.

Zdjęcie ze strony Cotton Ball Lights

Zdjęcie ze strony Cotton Ball Lights

Maria Podobińska-Tuleja

cropped-proste_wnetrze_logo-011.jpg

Reklamy